• head_banner

100G CFP2

  • 100m 100G CFP2

    100m 100G CFP2

    El mòdul CFP2-100GBASE-SR10 admet una longitud d’enllaç de 100 m en fibra estàndard multimode (MMF, G.652). El senyal Ethernet de 100 gigabits es transmet en quatre longituds d'ona. La multiplexació i desmultiplexació de les quatre longituds d'ona es gestionen dins del dispositiu.

  • 10KM 100G CFP2

    10KM 100G CFP2

    El El transceptor òptic CFP2 LR4 integra el camí de transmissió i recepció en un mòdul. Al costat de transmissió, es recuperen, es retimen i es transmeten quatre carrils de fluxos de dades en sèrie a quatre controladors làser, que controlen quatre làsers modulats d’absorció elèctrica (EML) amb longituds d’ona centrals de 1296, 1300, 1305 i 1309 nm. Els senyals òptics es multiplexen en una fibra monomode mitjançant un connector LC estàndard de la indústria. Al costat de recepció, quatre carrils de fluxos de dades òptics es desmultiplexen òpticament mitjançant un desmultiplexor òptic integrat. Cada vapor de dades es recupera mitjançant un fotodetector PIN i un amplificador de transimpedància, es retima i es transmet a un controlador de sortida. Aquest mòdul presenta una interfície elèctrica endollable en calent, un baix consum d'energia i una interfície de gestió MDIO.

  • 40KM 100G CFP2

    40KM 100G CFP2

    El transceptor òptic 100G CFP2 ER4 integra el camí de transmissió i recepció en un mòdul. Al costat de transmissió, es recuperen, es retimen i es transmeten quatre carrils de fluxos de dades en sèrie a quatre controladors làser, que controlen quatre làsers modulats d’absorció elèctrica (EML) amb longituds d’ona centrals de 1296, 1300, 1305 i 1309 nm. Els senyals òptics es multiplexen en una fibra monomode mitjançant un connector LC estàndard de la indústria. Al costat de recepció, quatre carrils de fluxos de dades òptics són òpticamentDE-multiplexat mitjançant un desmultiplexor òptic integrat. Cada vapor de dades es recupera mitjançant un PINfoto-detector i trans-impedància amplificador, tornat a temps, i es va transmetre a un controlador de sortida. Aquest mòdul inclou un fitxer endollat ​​en calent interfície elèctrica, baix consum d'energia i interfície de gestió MDIO.