• head_banner

100G QSFP28

  • 10KM 100G QSFP28

    10KM 100G QSFP28

     

    HUA-QS1H-3110D és un mòdul òptic paral·lel quadriculable de petit format (QSFP28) de 100 Gb / s. Proporciona una major densitat de ports i un estalvi total de costos del sistema. El mòdul òptic full-duplex QSFP28 ofereix 4 canals de transmissió i recepció independents, cadascun amb una capacitat de funcionament de 25 GB / s per a una velocitat de dades agregada de 100 GB / s en 10 km de fibra monomode.

  • 2KM 100G QSFP28

    2KM 100G QSFP28

    HUA-QS1H-3102D és un mòdul òptic paral·lel quadriculable de petit format de 100 Gb / s (QSFP28). Proporciona una major densitat de ports i un estalvi total de costos del sistema. El mòdul òptic full-duplex QSFP28 ofereix 4 canals de transmissió i recepció independents, cadascun amb una capacitat de funcionament de 25 Gb / s per a una velocitat de dades agregada de 100 Gb / s en 2 km de fibra monomode.

    Es pot connectar un cable de cinta de fibra òptica amb un connector dúplex LC / UPC a la presa del mòdul QSFP28. Els passadors de guia de l’interior del recipient asseguren un alineament adequat. Normalment no es pot girar el cable per obtenir una alineació adequada de canal a canal. La connexió elèctrica s’aconsegueix mitjançant un connector de tipus de vora de 38 pins compatible amb MSA.

    El producte està dissenyat amb factor de forma, connexió òptica / elèctrica i interfície de diagnòstic digital d’acord amb l’acord de fonts múltiples (MSA) QSFP28. Ha estat dissenyat per satisfer les condicions de funcionament externes més dures, incloses la temperatura, la humitat i la interferència EMI. El mòdul es pot gestionar mitjançant la interfície serial de dos fils I2C.

  • 40KM 100G QSFP28

    40KM 100G QSFP28

    HUA-El mòdul transceptor QS1H3140D QSFP28 està dissenyat per a enllaços Ethernet de 100 Gigabit a través de fibra monomode de 40 km. Les funcions de diagnòstic digital estan disponibles mitjançant una interfície I2C, tal com s’especifica a QSFP + MSA. Compatible amb 100G 4WDM-40 MSA.

  • 80KM 100G QSFP28

    80KM 100G QSFP28

    HUAQ100Z està dissenyat per a aplicacions de comunicació òptica de 80 km. Aquest mòdul conté un transmissor òptic de 4 carrils, un receptor òptic de 4 carrils i un bloc de gestió de mòduls que inclou una interfície sèrie de 2 fils. Els senyals òptics es multiplexen a una fibra monomode mitjançant un connector LC estàndard de la indústria. A la figura 1 es mostra un diagrama de blocs.