100m 100G CFP2

El mòdul CFP2-100GBASE-SR10 admet una longitud d’enllaç de 100 m en fibra estàndard multimode (MMF, G.652). El senyal Ethernet de 100 gigabits es transmet en quatre longituds d'ona. La multiplexació i desmultiplexació de les quatre longituds d'ona es gestionen dins del dispositiu.

Característiques del producte

 

• Admet velocitats de bits de 103,1 GB / s a ​​112 GB / s

• Interfície òptica del receptacle MPO 24

• Interfície elèctrica CPPI

• Transmissor de 850 nm de 10x10Gb / s sense refredar

• 10 interfícies en sèrie elèctriques paral·leles

• Aplicable a 100 m amb OM3 MMF i 150 m amb OM4 MMF

• Baix consum d'energia <4W

• Monitor de diagnòstic digital Interfacel

• Interfície de comunicació MDIO

• Compatible amb 100GBASE-SR10

• Temperatura de la caixa de funcionament:

Comercial: de 0 a 70 ° C

Aplicacions

 

• Ethernet de 100 GBASE-SR10

• 10 × 11,2 Gb / s OTN multimode

• 10x 10GE-SRLite Ethernet