• head_banner

10G SFP + DWDM

  • 10G SFP+ DWDM

    10G SFP + DWDM

    Els transceptors SFP + connectables HUASDxx1XL-C (I) D40 millorats de petit format estan dissenyats per utilitzar-se en enllaços Ethernet de 10 Gigabit de fins a 40 km sobre fibra SingleMode. Compleixen les normes SFF-8431, SFF-8432 i UIT-T G.698.1. Els dissenys de transceptors estan optimitzats per obtenir un alt rendiment i rendibilitat per proporcionar als clients les millors solucions per a telecomunicacions.

    Aquest transceptor consta de dues seccions: la secció del transmissor incorpora un làser EML refrigerat. I la secció del receptor està formada per un fotodiode PIN integrat amb un TIA. Tots els mòduls compleixen els requisits de seguretat làser de classe I. Les funcions de diagnòstic digital estan disponibles a través d’una interfície sèrie de 2 fils, tal com s’especifica a SFF-8472, que permet accedir en temps real a paràmetres de funcionament del dispositiu, com ara temperatura de transceptor, corrent de polarització làser, potència òptica transmesa, potència òptica rebuda i tensió d’alimentació de transceptor. .