• head_banner

10G SFP +

  • 10G SFP+ BIDI

    10G SFP + BIDI

    El transceptor HUA-NET SFP + ZR està dissenyat per a aplicacions de canal de fibra 8.5G / 10G i 10 GBE.

    El transceptor consta de dues seccions: la secció del transmissor incorpora un làser EML refredat. I la secció del receptor està formada per un fotodiode APD integrat amb un TIA. Tots els mòduls compleixen els requisits de seguretat làser de classe I. Les funcions de diagnòstic digital HUA-NET SFP + ZR estan disponibles mitjançant una interfície sèrie de 2 fils, tal com s’especifica a SFF-8472, que permet accedir en temps real a paràmetres de funcionament del dispositiu com ara la temperatura de l’emissor-receptor, corrent de polarització del làser, potència òptica transmesa, rebuda alimentació òptica i tensió de subministrament de transceptors.

     

     

     

     

  • 10G SFP+ CWDM Optical Module

    Mòdul òptic 10G SFP + CWDM


    HUANETs HUACxx1XL-CDH1 El transceptor SFP + CWDM 10Gbps està dissenyat per transmetre i rebre dades òptiques a través de fibra òptica monomode per a una longitud d’enllaç de 100 km. Aquest transceptor consta de dues seccions: la secció del transmissor incorpora un làser EML CWDM. I la secció del receptor està formada per un fotodiode APD integrat amb un TIA. Tots els mòduls compleixen els requisits de seguretat làser de classe I. Les funcions de diagnòstic digital estan disponibles a través d’una interfície sèrie de 2 fils, tal com s’especifica a SFF-8472, que permet accedir en temps real a paràmetres de funcionament del dispositiu, com ara temperatura de transceptor, corrent de polarització làser, potència òptica transmesa, potència òptica rebuda i tensió d’alimentació de transceptor. .

     

     

     

     

  • 10G SFP+ Dual Fiber Optical Module

    Mòdul òptic de fibra dual 10G SFP +

     

    El transceptor HUA-NET SFP + ZR està dissenyat per a aplicacions de canal de fibra 8.5G / 10G i 10 GBE.

    El transceptor consta de dues seccions: la secció del transmissor incorpora un làser EML refredat. I la secció del receptor està formada per un fotodiode APD integrat amb un TIA. Tots els mòduls compleixen els requisits de seguretat làser de classe I. Les funcions de diagnòstic digital HUA-NET SFP + ZR estan disponibles mitjançant una interfície sèrie de 2 fils, tal com s’especifica a SFF-8472, que permet accedir en temps real a paràmetres de funcionament del dispositiu com ara la temperatura de l’emissor-receptor, corrent de polarització del làser, potència òptica transmesa, rebuda alimentació òptica i tensió de subministrament de transceptors.

     

     

  • 10G SFP+ DWDM

    10G SFP + DWDM

    Els transceptors SFP + connectables HUASDxx1XL-C (I) D40 millorats de petit format estan dissenyats per utilitzar-se en enllaços Ethernet de 10 Gigabit de fins a 40 km sobre fibra SingleMode. Compleixen les normes SFF-8431, SFF-8432 i UIT-T G.698.1. Els dissenys de transceptors estan optimitzats per obtenir un alt rendiment i rendibilitat per proporcionar als clients les millors solucions per a telecomunicacions.

    Aquest transceptor consta de dues seccions: la secció del transmissor incorpora un làser EML refrigerat. I la secció del receptor està formada per un fotodiode PIN integrat amb un TIA. Tots els mòduls compleixen els requisits de seguretat làser de classe I. Les funcions de diagnòstic digital estan disponibles a través d’una interfície sèrie de 2 fils, tal com s’especifica a SFF-8472, que permet accedir en temps real a paràmetres de funcionament del dispositiu, com ara temperatura de transceptor, corrent de polarització làser, potència òptica transmesa, potència òptica rebuda i tensió d’alimentació de transceptor. .