• head_banner

QSFP28 a 10 km

  • 10KM 100G QSFP28

    10KM 100G QSFP28

     

    HUA-QS1H-3110D és un mòdul òptic paral·lel quadriculable de petit format (QSFP28) de 100 Gb / s. Proporciona una major densitat de ports i un estalvi total de costos del sistema. El mòdul òptic full-duplex QSFP28 ofereix 4 canals de transmissió i recepció independents, cadascun amb una capacitat de funcionament de 25 GB / s per a una velocitat de dades agregada de 100 GB / s en 10 km de fibra monomode.