• head_banner

40km 100G CFP2-ER

  • 40KM 100G CFP2

    40KM 100G CFP2

    El transceptor òptic 100G CFP2 ER4 integra el camí de transmissió i recepció en un mòdul. Al costat de transmissió, es recuperen, es retimen i es transmeten quatre carrils de fluxos de dades en sèrie a quatre controladors làser, que controlen quatre làsers modulats d’absorció elèctrica (EML) amb longituds d’ona centrals de 1296, 1300, 1305 i 1309 nm. Els senyals òptics es multiplexen en una fibra monomode mitjançant un connector LC estàndard de la indústria. Al costat de recepció, quatre carrils de fluxos de dades òptics són òpticamentDE-multiplexat mitjançant un desmultiplexor òptic integrat. Cada vapor de dades es recupera mitjançant un PINfoto-detector i trans-impedància amplificador, tornat a temps, i es va transmetre a un controlador de sortida. Aquest mòdul inclou un fitxer endollat ​​en calent interfície elèctrica, baix consum d'energia i interfície de gestió MDIO.