• head_banner

40KM 100G QSFP28

  • 40KM 100G QSFP28

    40KM 100G QSFP28

    HUA-El mòdul transceptor QS1H3140D QSFP28 està dissenyat per a enllaços Ethernet de 100 Gigabit a través de fibra monomode de 40 km. Les funcions de diagnòstic digital estan disponibles mitjançant una interfície I2C, tal com s’especifica a QSFP + MSA. Compatible amb 100G 4WDM-40 MSA.